KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Hádka řidičů kvůli parkování skončila v Plzni střelbou

Střelbou z pistole skončila hádka dvou řidičů v Plzni. Do rozepře se dostali kvůli parkování před obchodním domem. Spor se vyhrotil natolik, že jeden z aktérů v obavě o svůj život použil zbraň. Nikomu se naštěstí nic nestalo.


„Incident se stal v pátek kolem 13. hodiny v Papírenské ulici na parkovišti u supermarketu. Šestapadesátiletý muž šel nakoupit, a když se vracel ke svému autu, všiml si, že poblíž parkuje jiné vozidlo, které částečně blokuje průjezd křižovatkou,“ popsala policistka Simona Čejková situaci, která předcházela samotnému konfliktu.

Podle ní muž přišel k tomuto vozu, ve kterém v tu chvíli seděla jen spolujezdkyně. „Začal se s ní dohadovat. Mezitím dorazil i řidič a ten situaci vyřešil tak, že poodešel k vozidlu muže, který ho napomínal, a rozbil mu boční okénko,“ pokračovala Čejková.

V tu chvíli řidič poškozeného auta vytáhl pistoli. „Vystřelil do vzduchu varovný výstřel. Na to ten druhý muž naskočil do svého vozu a ujel,“ dodala Čejková s tím, že policisté po něm pátrají a žádají případné svědky incidentu, aby se ozvali na linku 158.

„Jednání muže, který rozbil okénko, šetříme jako přestupek proti majetku. Na druhou stranu prověřujeme oprávněnost použití zbraně,“ uzavřela Čejková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Plzeň)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BERAN LUKÁŠ
* 8.4.1988 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKA LEON
* 25.8.2002 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HORKÝ LUKÁŠ
* 14.4.1983 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KOCÚREK ROMAN
* 1.4.1968 hledaný

KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín