KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

U Rozvadova lapili cizince s kilogramem heroinu, měl ho schovaný v sedadlech

Poblíž hraničního přechodu Rozvadov se podařilo v sobotu ráno hlídce celní správy zadržet cizince, který v autě převážel jeden kilogram heroinu. Případ nyní šetří policisté.


Vozidlo značky Volkswagen Polo celní hlídka zachytila na dálnici D5 ve směru do České republiky. Vůz řídil 30letý občan bývalé Jugoslávie v současnosti žijící ve Švýcarsku.

„Celníci řidiči provedli stěry z rukou. Po podezření, že by v autě mohli být drogy, vůz prohledali. V prostoru předních sedaček bylo nalezeno 18 balíčků heroinu a jeden balíček míchadla, který se do heroinu přidává,“ řekla Právu mluvčí Celního ředitelství v Plzni Jitka Blahutová.

Případem se nyní zabývá policie. Během dvou týdnů se jedná již o druhý záchyt drog na dálnici D5 směrem do Česka. Před 14 dny celníci našli u jednoho z cestujících linkového autobusu na trase z Madridu do Prahy 2 kilogramy hašiše.


(Zdroj: Krimi Zprávy Plzeň)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín