KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladý opilec za volantem v Ostravě smetl čtyři auta

Rychlostí, která byla nad jejich možnosti, se hnali v sobotu o půl třetí ráno čtyři osmnáctiletí mladíci noční Ostravou-Mariánskými Horami. Řidič Peugeotu 206 nakonec ztratil kontrolu nad vozem a boural.


„Postupně se jejich vůz střetl se zaparkovanými vozy Škoda Fabia, Opel Vectra, Ford Escort a Škoda Octavia. Jeden z těchto vozů byl po nárazu odhozen a poškodil sloup trolejového vedení i vstupní dveře a zeď domu,“ popsala ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Jeden z mladíků se při nehodě zranil vážně. „Podle prvních informací se tři členové posádky zranili středně těžce, jeden vážně. Policisté při orientační dechové zkoušce řidiče naměřili více než 1,6 promile alkoholu,“ doplnila Holčáková.

Všichni čtyři mladíci skončili v péči lékařů. Nejvážněji zraněný mladík byl po příjezdu záchranky v bezvědomí. „Lékař u něj zjistil poranění hlavy a pravděpodobně také mozku. Muž byl přepraven na urgentní příjem Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě,“ přiblížil mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

Zbylí tři se záchranáři komunikovali, s vážnými poraněními je záchranná služba po ošetření transportovala do ostravských nemocnic.

Podle ní řidiči hrozí obvinění za ohrožení pod vlivem návykové látky a těžké ublížení na zdraví z nedbalosti.


(Zdroj: Krimi Zprávy Ostrava)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HALUZINCOVÁ ZUZANA
* 14.8.2000 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOKYNÁŘOVÁ ELIŠKA
* 1.2.2001 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANOV JAROSLAV
* 5.9.2002 hledaný

JÁRA MARTIN
* 5.7.1975 hledaný

KAČUR MILAN
* 29.12.1952 hledaný

KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín