KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Při srážce tramvají v Praze se zranili tři lidé, řidič má poraněný obličej

Při srážce tramvají v Praze v zastávce Hradčanská se v pondělí ráno zranili dva cestující a řidič. Tramvaj číslo 20 zezadu narazila do tramvaje číslo 25. Jeden z cestujících má zlomenou nohu, jedna žena se psychicky zhroutila. Řidič má zranění obličeje.


"Provoz tramvají v místě byl přerušen v obou směrech, linky jezdily odklonem přes stanici Pražský hrad," řekla Novinkám mluvčí dopravního podniku Aneta Řehková.

Upřesnila, že jedna z tramvají po nárazu vykolejila a vagóny se začaly v osm hodin odstraňovat. V jedné z tramvají vypukl malý požár, který hasiči ihned uhasili.

„Čtyřiačtyřicetiletý řidič utrpěl zranění obličeje a byl převezen na stomatologické oddělení fakultní nemocnice, 33letý muž byl se zlomenou nohou převezen do vojenské nemocnice a 68letá žena byla do nemocnice převezena se stresovou reakcí,“ sdělila Novinkám mluvčí záchranářů Klára Fikejzová.

Na místě zasahovala Drážní inspekce, záchranáři a policie. V okolí stanice se podle pražské policejní mluvčí Evy Kropáčové tvořily kolony. Provoz byl obnoven před desátou hodinou dopoledne.


(Zdroj: Krimi Zprávy Praha)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


PÁRIČKA JÁN
* 15.7.1980 pohřešovaný

PASCHENKO ROMAN
* 26.3.1978 pohřešovaný

PLACATOVÁ ELIŠKA
* 5.11.2002 hledaná

PODLEŠÁK ADAM
* 25.3.1984 hledaný

POLÁK JAKUB
* 12.7.1986 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠEDIVEC MARTIN
* 30.10.1995 hledaný

ŠEVČÍK DANIEL
* 6.3.1976 hledaný

TOKÁROVÁ BARBORA
* 1.10.2002 hledaná

VÁCHA MIROSLAV
* 17.7.1956 hledaný

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín