KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Kondomy za osm tisíc či okapy. Amnestovaní, ale nepoučitelní kradou dál

Někteří propuštění z věznic zjevně ani nedali šanci slušnému a spořádanému životu a raději se hned vrhli ke svým starým profesím, jež je většinou za mříže dostaly.


Pražští policisté proto v posledních dnech řeší velmi kuriózní případy, jako například jednání sedmadvacetiletého muže, který ve čtvrtek večer v jednom z nákupních center v Praze 4 ukradl sto balení prezervativů za osm tisíc korun a prošel přes pokladny.

Nicméně pozorná ostraha si ho všimla, a tak skončil v rukou policie. Státní zástupce ovšem rozhodl, že bude propuštěn na svobodu, a tak amnestovaný muž nejprve opustil druhého ledna brány věznice a třetího ledna dveře policejní služebny.

Dva pytle plné rozřezaných okapů

Ještě tužší kořínek prokázal teprve jednadvacetiletý mladík, kterého policisté nejprve přistihli ve čtvrtek kolem 22. hodiny při krádeži pozinkovaných parapetů z budovy sokolovny v Libušské ulici v Praze 10. Po sdělení obvinění z krádeže byl propuštěn na svobodu, ale už za pár hodin ho opět zatýkala policie.

Tentokrát ho vyhmátli strážníci okolo osmé hodiny ráno ve stanici metra Vltavská, kterým byly podezřelé dva igelitové pytle, které muž táhl. Po prohlídce zjistili, že jsou plné rozřezaných okapů. Na služebně státní policie zjistili strážci zákona, že má na svědomí i další krádež okapových svodů a parapetů v Praze 4.

„Během prošetřování události policisté navíc zjistili, že mladík byl amnestovaný vězeň. V současné chvíli je podezřelý z trestného činu krádeže a poškození cizí věci, za což mu hrozí až dvě léta,“ doplnila informace o množících se případech drobných krádeží mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Praha)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín