KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

V Praze 4 hořel areál bývalé školy

V Kaplického ulici v Praze 4 v noci na sobotu hořel areál bývalé školy. Na místě zasahovalo šest jednotek profesionálních hasičů a dvě jednotky dobrovolných hasičů. Informovala o tom mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová.


Při požáru nikdo nebyl zraněn, přestože objekt podle internetového serveru požáry.cz v poslední době obývali bezdomovci.

Požár byl hasičům nahlášen v pátek kolem 22. hodiny a podařilo se jej uhasit zhruba o čtyři hodiny později. Hašení komplikovala konstrukce stavby, která je z části dřevěná a z části plechová. Požár se šířil především v prostorech mezi stěnami, a tak nebyl na první pohled patrný.

V prvních dvou hodinách od požáru hasiči naměřili v okolí požáru zvýšené koncentrace oxidu uhelnatého a formaldehydu. Obyvatele okolních domů vyzvali, aby neotevírali okna. V bytech jedovaté zplodiny naměřeny nebyly.

Hasičské jednotky areál bývalé školy opustily po čtvrté hodině ranní, ale na místo se ještě vrátí a místo prozkoumají termokamerou kvůli případným skrytým ohniskům. Příčina požáru zatím není jasná.


(Zdroj: Krimi Zprávy Praha)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín