KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Při srážce auta s autobusem zahynul jednadvacetiletý mladík

Tragická nehoda se stala v sobotu odpoledne na Novojičínsku. Čelně se ve Velkých Albrechticích srazilo osobní auto s autobusem. Jednadvacetiletý zaklíněný muž i přes resuscitaci podlehl mnohočetným zraněním. Záchranáři museli ošetřit a převést do nemocnice další dva lidi.


„Nehoda se stala v sobotu před tři čtvrtě na pět. Když záchranáři dorazili na místo, tak zjistili, že jsou v osobním automobilu zaklíněni dva muži. Museli je vyprostit přivolaní hasiči,“ informoval mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl. Dodal, že když se lékař k jednadvacetiletému mladíkovi dostal, tak již nejevil žádné známky života. „Selhal mu krevní oběh, nedýchal. Přestože posádka ihned po jeho vyproštění zahájila resuscitaci, obnovit srdeční činnost se u něj nepodařilo,“ upřesnil Humpl.

Druhý muž byl z vozu vyproštěn a následně záchranáři ošetřen. „Dvaačtyřicetiletý pacient utrpěl poranění hlavy a nebylo možné u něj vyloučit ani poranění hrudníku. Byl však při vědomí a komunikoval. Byl převezen do ostravské fakultní nemocnice,“ popisoval mluvčí.

Ve fakultní nemocnici skončila také patnáctiletá dívka, která kolem tragické nehody procházela. „Nebyla sice zraněná, ale zkolabovala,“ vysvětlil Humpl.


(Zdroj: Krimi Zprávy Nový Jičín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín