KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Patnáctiletý mladík vyhrožoval v Sokolově se sekerou v ruce

Se sekerou v ruce vyhrožoval v neděli necelou hodinu po půlnoci v Divadelní ulici v Sokolově teprve patnáctiletý chlapec s dalšími dvěma kamarády o pět let staršímu mladíkovi, aby mu vydal telefon. Nakonec jej napadl kopy a údery, po kterých nasedl se svými kumpány do vozidla a z místa odjel. Policie o případu informovala v pátek odpoledne.


„Komisař kriminální policie v Sokolově zahájil úkony trestního řízení proti patnáctiletému muži ve věci podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže,“ uvedl v pátek odpoledne mluvčí karlovarské krajské policie Pavel Valenta.

Neplnoletému pachateli hrozí podle něj za tento trestný čin v případě prokázání viny až pět let vězení.

„Patnáctiletý mladík měl se dvěma kamarády přistoupit k sedmnáctiletému a dvacetiletému muži, po starším pak začal požadovat pod pohrůžkami vydání telefonu. Aby svoji hrozbu zdůraznil, měl napřahovat směrem k mužům sekeru, kterou držel v ruce. Než stačilo dojít k vydání telefonu, měl pak muže fyzicky napadnout a to několika údery a kopy, po kterých nasedl s kamarády do vozidla a z místa odjel,“ popsal Valenta.

Ještě týž den se podařilo polici pachatele vypátrat a následně zadržet. „Komisař kriminální policie podal podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby,“ dodal mluvčí, podle kterého soudce po provedených úkonech zadrženého mladistvého propustil, takže bude stíhán na svobodě.


(Zdroj: Krimi Zprávy Sokolov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín