KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Z lesa na Sokolovsku se ozývalo zoufalé volání o pomoc, místo prohledávala policie

Rozsáhlé policejní pátrání odstartovalo ve čtvrtek kolem půl desáté ráno poblíž osady Loučná u Jindřichovic na Sokolovsku. Muže, který měl volat o pomoc, se šedesátce pátrajících policistů a hasičů nepodařilo najít. Pátrání bylo večer zastaveno.


„Volání o pomoc trvalo několik minut a vycházelo odněkud z údolí. Nešlo přesně rozklíčovat, z jakých míst, ihned jsem na místo přivolal policisty,“ popsal Právu muž, který se v tu chvíli pohyboval v osadě. Volání o pomoc slyšeli kolem jedenácté hodiny dopoledne i policisté.

Informaci Právu potvrdila policejní mluvčí Kateřina Böhmová. „Na místo vyjeli policisté a ve spolupráci s hasiči propátrávají okolí,“ sdělila Böhmová.

Akce se během dopoledne rozrostla do velkých rozměrů. Uvažovalo se i o vrtulníku s termovizí, který ale kvůli husté mlze zatím nemůže vzlétnout. Na místo byli povoláni další policisté, hasiči a psovodi.

Pátrali v náročném kopcovitém lesním terénu.

Žádný pohřešovaný

Policie nemá hlášenou žádnou pohřešovanou osobu. Pracuje i s variantou, že se mohlo jednat o poplašnou zprávu. „Pro nás je prioritní, jestli někdo nebyl zraněn. Až se široké okolí propátrá, můžeme říct, že jsme udělali vše, co bylo v našich silách,“ sdělila Böhmová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Sokolov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín