KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na ledovce v Ústeckém kraji se bouralo

Ústecký kraj trápila v úterý ráno ledovka, pršelo a déšť na silnicích namrzal. Od půl šesté ráno se stalo na zledovatělých silnicích především na severozápadě kraje několik nehod, bouralo i nákladní auto, autobus a sanitka. Nejvíce havárií bylo podle policejních informací na Litoměřicku.


V Koněvově ulici v Ústí se na ledovce srazila čtyři auta a místo bylo neprůjezdné. V Terezíně bourala dvě osobní auta s nákladním.

V Děčíně krátce po 6:00 havaroval autobus a osobní auto, silnice ve Vilsnické ulici byla dočasně uzavřená. Po 7:30 se na Litoměřicku srazilo osobní auto s dodávkou u Lukavce, u Siřejovic bourala sanitka a osobní auto. Všechny ranní nehody se obešly bez zranění.

Meteorologové varovali, že ledovka se v úterý v Ústeckém kraji může tvořit až do dopoledne. Ranní teploty se pohybují mezi minus dvěma stupni a nulou, odpoledne mohou vystoupat až na plus pět stupňů Celsia.

Špatná byla situace i na dálnici D8 mezi 64. a 80. kilometrem. Kvůli dešti a mlze tam byla viditelnost asi 50 metrů.

Ústecký kraj navíc stále trápí smogové situace. Škodlivé látky mají nejvyšší koncentrace v krajském městě, v Děčíně a Teplicích. Množství polétavého prachu v ovzduší je v Ústí 161 mikrogramů na metr krychlový, v Děčíně je to 137 mikrogramů. Déšť by měl vzduch pročistit.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litoměřice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


MIKOVÁ JENIFER
* 26.11.2005 hledaná

MINDÁK MILAN
* 8.3.1982 hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠŤASTNÁ PATRICIE
* 20.12.2002 hledaná

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín