KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Matka odloženého novorozence se sama přihlásila, teď jí hrozí vězení

Policistům se v těchto dnech přihlásila matka, která odložila novorozence na záchodcích v litoměřické nemocnici. Policejní komisař ženu obvinil z opuštění dítěte. Za to jí hrozí od jednoho do pěti let vězení. V sobotu o tom informovala policejní mluvčí Alena Bartošová.


"Na základě výzvy zveřejněné v médiích se policistům mladá žena z Litoměřicka sama přihlásila," uvedla Bartošová. Její podobu znali policisté díky záznamu z bezpečnostní kamery umístěné v hale zdravotnického zařízení.

Policisté se případem nadále zabývají. Budou například zjišťovat matčin motiv k odložení dítěte, které se narodilo zřejmě ve středu.

Chlapce našli zaměstnanci nemocnice ve čtvrtek kolem půl čtvrté odpoledne na toaletách. Přitom v areálu litoměřické nemocnice funguje babybox, tedy schránka, kam mohou matky v nouzi anonymně a beztrestně odevzdat své novorozené děti. [celá zpráva]

Hoch byl uložen ve sportovní tašce v blízkosti radiátoru, zabalený do deky a ručníku. Novorozenec byl zdravý.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litoměřice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


PÁRIČKA JÁN
* 15.7.1980 pohřešovaný

PASCHENKO ROMAN
* 26.3.1978 pohřešovaný

PLACATOVÁ ELIŠKA
* 5.11.2002 hledaná

PODLEŠÁK ADAM
* 25.3.1984 hledaný

POLÁK JAKUB
* 12.7.1986 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠEDIVEC MARTIN
* 30.10.1995 hledaný

ŠEVČÍK DANIEL
* 6.3.1976 hledaný

TOKÁROVÁ BARBORA
* 1.10.2002 hledaná

VÁCHA MIROSLAV
* 17.7.1956 hledaný

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín