KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Recidivista na útěku srazil policistu na motorce, ujel i s prostřílenými pneumatikami

Policie na Litoměřicku hledá 41letého recidivistu, který je údajně nebezpečný a může mít u sebe zbraň. Luděk Šimovič, jenž byl v minulosti několikrát trestaný za krádeže a vloupání, je v hledáčku policistů od 15. května.


Když policisté chtěli v úterý odpoledne zastavit jím řízené auto, začal jim ujíždět. Agresívní jízdou ohrožoval okolí. Jeden ze zasahujících policistů proto začal střílet, nejprve do vzduchu a poté i na pneumatiky vozu. Šimoviče to však neodradilo, v jízdě pokračoval i s prostřílenými gumami.

Honička trvala asi 15 kilometrů do chvíle, kdy zloděj vytlačil policistu na motorce ze silnice. Tomu se naštěstí při následném karambolu nic nestalo. Prchající toho však využil a pronásledovatelům definitivně ujel.

Jeho bílý pick-up byl objeven v obci Klapý pod Hazmburkem. Okolí pak několik hodin prohledávali policisté se psy i vrtulník s termokamerou. Neúspěšně.

„Stále ho hledáme. Okresní soud vydal předběžný souhlas s jeho zadržením,“ uvedla policejní mluvčí Petra Trypesová a vyzvala veřejnost k spolupráci. „Jakékoliv informace o hledaném mohou lidé sdělit nejbližší policejní služebně nebo na lince 158," upřesnila.

Hledaný Luděk Šimovič je vysoký 180 cm, má vyzáblou postavu, krátké hnědé vlasy, propadlý obličej, výrazné lícní kosti a nosí bradku. Má pořezanou levou ruku, kterou nosí obvázanou, na hlavě často nosí kšiltovku.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litoměřice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín