KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Auto plné dětí narazilo do stromu, čtyřleté převezl vrtulník do nemocnice

Řidička a čtyři děti se ve čtvrtek večer zranily při nehodě osobního automobilu ve Vrbně pod Pradědem na Bruntálsku. Nehodu vyšetřuje policie, příčinou je zřejmě nezvládnutí řízení rychlého auta.


„Žena a děti ve věku od čtyř do 12 let skončily po nárazu do vzrostlého stromu s různě závažnými zraněními. Nejmladší dítě museli hasiči z automobilu vyprostit,“ informoval mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela.

Nehoda se stala po půl osmé večer a na místo vyrazili dvě jednotky hasičů, policisté a záchranáři. „Hasiči vyprostili z auta čtyřleté dítě, zaklíněné nohama pod palubní deskou, a zabezpečili vozidlo před požárem. Asistovali záchranné službě při ošetřování zraněných,“ uvedl mluvčí.

Pětapadesátiletá řidička utrpěla poranění hlavy, horní končetiny a břicha. Po ošetření zranění a podání nezbytných léků byla převezena do nemocnice v Krnově na urgentní příjem.

Nejvážněji zraněn byl čtyřletý chlapec, který byl po nehodě v bezvědomí. Do nemocnice ho přepravil vrtulník.

”Další chlapec ve věku 12 let se záchranáři komunikoval. S podezřením na poranění dutiny břišní byl po ošetření na místě převezen na urgentní příjem nemocnice v Krnově. Zde vyšetřující lékař rozhodl o nutnosti transportu na specializované pracoviště v Ostravě,“ uvedl mluvčí záchranky Ladislav Lang.

Také další děti, dvě zraněné dívky (ročník 2004 a 2009), byly při příjezdu záchranářů při vědomí. „Obě byly po ošetření převezeny na urgentní příjem nemocnice v Krnově,“ dodal Lang.


(Zdroj: Krimi Zprávy Krnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO JAN
* 6.3.2005 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

MAŠEK IVAN
* 11.12.1990 hledaný

MENCZEROVÁ VANESA
* 21.7.2002 hledaná

MINDÁK MILAN
* 8.3.1982 hledaný

MUSIL MARTIN
* 3.8.1979 hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

OLAH ZDENĚK
* 3.5.1992 hledaný

PECHOVÁ VANESA
* 29.5.2002 hledaná

PLACATOVÁ ELIŠKA
* 5.11.2002 hledaná

PODLEŠÁK ADAM
* 25.3.1984 hledaný

PRUŽINA LADISLAV
* 5.12.1956 hledaný

SMEJKAL VÁCLAV
* 29.3.1981 hledaný

TICHÝ JAROSLAV
* 29.5.1965 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín