KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Tři lidské životy v pondělí vyhasly na železnici

Celkem třikrát v pondělí přerušily vlakovou dopravu nehody, při kterých umírali lidé. První se dopoledne stala u Poděbrad, odpoledne pak vlak srazil člověka v Kolíně a v podvečer u Otrokovic. Doprava se zkomplikovala i v Adamově na Brněnsku, kde vjel rychlík na obsazenou kolej. Ke srážce zbývalo jen 50 metrů.


Nehoda u Otrokovic se stala zhruba v 18:10. "Bylo to v místě, kam je veřejnosti vstup zakázán, na širé trati," řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Osobní vlak jel z Břeclavi do Přerova. Provoz na trati byl přerušen.

Přerušení provozu na trati v úseku Libice nad Cidlinou-Poděbrady si dopoledne vyžádala srážka vlaku s člověkem u Poděbrad. "Podle prvotních informací jde o sebevraždu,“ řekla mluvčí nymburské policie Petra Potočná.

Vlak společnosti RegioJet srazil člověka kolem jedné odpoledne v Kolíně na hlavní trati směrem na Moravu. Neštěstí se stalo u stanice Kolín-zastávka poblíž Kmochova ostrova. "Zatím neznáme totožnost oběti, ani nevíme, zda jde o muže nebo ženu," uvedla mluvčí kolínské policie Věra Žídková.

Podle mluvčího Českých drah Radka Joklíka byl v úseku nejdříve zastaven provoz a přibližně po 20 minutách začaly vlaky jezdit sníženou rychlostí po jedné koleji. "Ale protože těch vlaků tam bylo hodně, tak některé jely odklonem přes Nymburk," uvedl Joklík.

Se třetí komplikací se setkali cestující vlaku EuroCity, který v Adamově na Brněnsku vjel na již obsazenou kolej, kde se nacházel osobní vlak. Vlaky se zastavily 50 metrů od sebe.


(Zdroj: Krimi Zprávy Břeclav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERKYOVÁ VANESA
* 21.7.2003 hledaná

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HALUZINCOVÁ ZUZANA
* 14.8.2000 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOKYNÁŘOVÁ ELIŠKA
* 1.2.2001 hledaná

HORČIC PETR
* 6.11.1961 hledaný

HRDÁ KLÁRA
* 27.5.2001 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANOV JAROSLAV
* 5.9.2002 hledaný

JÁRA MARTIN
* 5.7.1975 hledaný

KAČUR MILAN
* 29.12.1952 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín