KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Rybář jel na ryby rozvodněnou Dyjí. Pomoc volal ze střechy auta

Pramálo smyslu pro zodpovědnost a rozvahy projevil ve středu večer rybář z Kobylí na Břeclavsku. Vjel nedaleko Bulhar autem na cestu, kterou zalila rozvodněná Dyje. Zpět už se nedostal.


Rybář měl prý zamířeno na ryby a vjel na zpevněnou lesní cestu, přes kterou se ale valila voda z rozvodněné Dyje. Místo toho, aby se vrátil, pokračoval v cestě až do okamžiku, kdy vyjel mimo vozovku, a auto zajelo do větší hloubky. Nešťastný rybář vylezl na střechu auta a mobilním telefonem volal o pomoc.

„Byl ale tak vyděšený, že nedokázal přesněji určit svou polohu, proto nám dalo dost práce, než jsme zjistili, kde je,“ řekli zasahující hasiči.

Ti zprávu o volání o pomoc dostali v 18:07. Nakonec jej našli. Místní hasiči zajistili traktor, který mu vyjel zaplavenou cestou na pomoc. Auto pak vytáhli na suchou cestu a vrátili se zpět.

„Stačilo by, kdyby měl víc rozumu a nevjel tam. Nemuseli bychom sem jezdit,“ komentovali při návratu ze zaplavené oblasti svou práci hasiči.

Rybáři jsou ale zřejmě stejně nepoučitelní jako vodáci. Podle jejich slov výrazné změny hladiny svědčí rybolovu. Dají se pak ulovit kapitální kusy ryb. Ovšem v některých případech zřejmě za cenu hazardu se životem.


(Zdroj: Krimi Zprávy Břeclav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BERAN LUKÁŠ
* 8.4.1988 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKA LEON
* 25.8.2002 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HORKÝ LUKÁŠ
* 14.4.1983 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KOCÚREK ROMAN
* 1.4.1968 hledaný

KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín