KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž vylezl na vlak a zasáhl ho proud. Ohořelý ještě odešel do depa

Když tam stojí vagón s plošinou na opravu a montáž trolejového vedení, tak to asi nebude pod proudem. Možná to si řekl sedmadvacetiletý muž, který v neděli před třináctou hodinou vylezl na odstavený železniční vůz na břeclavském nádraží. S popáleninami na polovině těla skončil v nemocnici.


„Čekal jsem na příjezd vlaku z Rakouska, kde jsem měl střídat strojvedoucího. Čekal tam i mladý muž, který si chtěl můj vlak s dvojicí lokomotiv vyfotit. Najednou se od soupravy dráteníků ozvala rána a fotograf uviděl na zemi hořícího muže,“ řekl Právu strojvedoucí Josef Bachan.

Na místo vyrazili záchranáři. Než se dostali k místu úrazu, bylo zapotřebí odjet s jedním vlakem mimo nástupiště. Zraněný muž v tu chvíli na místě nebyl. Podlezl soupravu a pěšky šel do nedalekého depa. Tam se o něj starali železničáři, než na místo dorazili hasiči a zdravotníci.

Vzhledem k rozsáhlým popáleninám, jež jsou podle zdroje Práva zhruba na 54 procentech těla, jej uvedli do umělého spánku. „Ten chlapík přišel do depa a byl celý ohořelý. Nedalo se ani poznat, co má na sobě,“ potvrzují železničáři.

Skončil na popáleninovém centru. „Cizí zavinění je v tuto chvíli vyloučeno. Vyslechli jsme svědky události a zjišťujeme, proč muž na soupravu lezl,“ uvedla mluvčí břeclavské policie Kamila Haraštová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Břeclav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín