KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Trojice vodáků z řeky Moravy se stále nenašla, policisté informovali zahraničí

Pětice policistů pokračuje v pondělí v pátrání po posádce lodi, která minulý týden ve středu zmizela při plavbě po řece Moravě na Hodonínsku. Pátrací akci komplikuje zvýšená hladina řeky. Minulou středu večer se našla loďka, policie v pátek potvrdila, že patří pohřešovaným vodákům, a zároveň informovala, že otec, jeho dcera a jejich kamarád zřejmě utonuli.


Tři policisté na člunu a dvoučlenná hlídka v přístavišti v Rohatci vyrazila v pondělí do další pátrací akce. Větší nasazení sil je podle mluvčího hodonínské policie Petra Zámečníka nevhodné, řeka má po posledních deštích i nadále výrazně zvýšenou hladinu.

V sobotu, kdy řeka dosáhla maxima, uváděla měřicí stanice Povodí Moravy ve Strážnici 310 centimetrů, do pondělního dopoledne hladina klesla na 222 centimetrů. „Pokud bude klesat, předpokládáme, že bychom ve středu nebo ve čtvrtek opět nasadili větší počet lidí,“ řekl mluvčí.

Protože policie připouští, že při největším pátečním a sobotním průtoku mohla případně těla tříčlenné posádky z tragické výletní plavby překonat i jez v Hodoníně, informovali policisté své kolegy na Slovensku, v Rakousku a Maďarsku, kam mohla nešťastníky případně odnést voda z Moravy korytem Dunaje.

Stejně tak je ale možné, že je zachytily větve mnoha stromů spadlých do koryta v říčních meandrech mezi Strážnicí a Rohatcem. „Vedení Policie ČR v Hodoníně vydává upozornění a důrazně varuje všechny vodáky a rybáře, aby v zájmu ochrany svého života a zdraví nesplouvali řeku Moravu v regionu Hodonínska. Hrozí nebezpečí utonutí,“ apeluje na rozvahu lidí mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hodonín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO JAN
* 6.3.2005 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

MAŠEK IVAN
* 11.12.1990 hledaný

MENCZEROVÁ VANESA
* 21.7.2002 hledaná

MINDÁK MILAN
* 8.3.1982 hledaný

MUSIL MARTIN
* 3.8.1979 hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

OLAH ZDENĚK
* 3.5.1992 hledaný

PECHOVÁ VANESA
* 29.5.2002 hledaná

PLACATOVÁ ELIŠKA
* 5.11.2002 hledaná

PODLEŠÁK ADAM
* 25.3.1984 hledaný

PRUŽINA LADISLAV
* 5.12.1956 hledaný

SMEJKAL VÁCLAV
* 29.3.1981 hledaný

TICHÝ JAROSLAV
* 29.5.1965 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín