KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Rozdováděný pár se zasekl v jedoucím výtahu, pomoct museli hasiči

Rychlé vystřízlivění z příjemných chvil zažila dvojice v pondělí v Hodoníně. Pár při milostných radovánkách vychýlil jedoucí výtah tak, že nešel otevřít. Vysvobodit je museli až hasiči.


„Na tísňové lince přijali policisté telefonát, kde volající požadoval pomoc při vyproštění ze zaseknutého výtahu v panelovém domě. Protože byla půl třetí hodina ranní, museli se policisté nejprve dozvonit na některého z obyvatel, který by byl ochoten je vpustit dovnitř,“ popsal začátek kuriózního případu mluvčí policie Petr Zámečník.

Po otevření hlídka zjistila, že výtah je zaseknutý v horním podlaží a dveře nejdou otevřít. Na místo proto vyrazila jednotka hasičů, které trvalo téměř hodinu, než se podařilo uvězněný pár vysvobodit.

Na dotaz policistů, co ve výtahu dvojice dělala, když nemá v domě ani trvalé bydliště, 37letý muž odvětil, že se s 38letou ženou oddávali sexuálním radovánkám. Při souloži se jim pak podařilo vychýlit jedoucí výtah z jeho osy a došlo k jeho zaseknutí.

„Policisté povedený pár z domu vyprovodili a na rozloučenou jim každému uložili 500 korun blokové pokuty za porušení veřejného pořádku,“ uzavřel mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hodonín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČERVEŇÁK MIROSLAV
* 3.2.2003 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HORKÝ LUKÁŠ
* 14.4.1983 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KALEJA ZDENĚK
* 20.5.1985 hledaný

KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

MAŠEK IVAN
* 11.12.1990 hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín