KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Zdrogovaný ujíždějící řidič rozbil dvě policejní auta, od havárie utíkal

Na deset let má zakázáno řídit auto, navzdory tomu usedl za volant Hondy Civic šestatřicetiletý muž a jel. Ke všemu pod vlivem drog. Způsobil scénu jako z akčního filmu, jen zázrakem nikomu neublížil.


Jak informuje policejní mluvčí Blanenska a Vyškovska Iva Šebková, vyrazil v pondělí nad ránem na silnici mezi Miloticemi a Kyjovem v hodonínském okrese, pokračoval směrem na Marefy ve vyškovském okrese.

První policejní hlídce se snažil ujet, na další narazil v Bučovicích. Ve zkratu najel do policejního auta s rozsvícenými majáky, rychle vycouval a pokračoval v šílené jízdě. Zamířil na hlavní tah Brno-Uherské Hradiště a přejížděl z jednoho jízdního pruhu do druhého.

„Při náhlé změně směru jízdy narazil do dalšího policejního auta, které vyjelo za ním,“ líčila mluvčí. I po tomto střetu ještě stačil zamířit na Marefy, nezvládl ale řízení, vyjel na polní cestu a narazil do stromu.

Anděl strážný se nad nezraněným pachatelem vznášel, když utíkal od nehody rychle pryč, neunikl však policejnímu psovodovi a jeho služebnímu psovi. Drama skončilo v hospodářské budově jednoho z rodinných domků.

Jak Šebková sdělila Právu, na obou policejních autech způsobil šílený jezdec škodu za 160 000, na svém autě jen za 10 000 korun. Je podezřelý ze spáchání hned několika trestných činů. Policisté proto už dali státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí do vazby.


(Zdroj: Krimi Zprávy Uherské Hradiště)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKA LEON
* 25.8.2002 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HOLUB LUKÁŠ
* 7.4.1981 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KOCÚREK ROMAN
* 1.4.1968 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín