KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Bývalý šéf litvínovské městské policie srazil autem muže, ten zemřel

Bývalý šéf litvínovské městské policie a krajský radní za sociální demokracii Martin Klika srazil v úterý večer na silnici I/13 mezi Mostem a Teplicemi čtyřiačtyřicetiletého muže, jenž na místě zemřel. Šlo o řidiče, který havaroval chvíli před Klikovým příjezdem a jenž se přes čtyřproudou komunikaci vypravil k čerpací stanici.


„Vozovku přejít nestihl, byl sražen projíždějícím vozidlem značky Škoda Octavia, které jelo ve směru od Bíliny do Mostu,“ uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Na vozidlech vznikla škoda 280 tisíc. Ani jeden z řidičů nebyl pod vlivem alkoholu, u čtyřiačtyřicetiletého muže bude provedena pitva.

„Případ si přebrali kriminalisté. Ti do vyšetřování přiberou znalce z oboru dopravy. Okolnosti nehody, míra zavinění a příčina jsou předmětem dalšího šetření,“ dodala Světláková.

Známý krajský politik z funkcí zatím odstoupit nehodlá. „Je to hrozné, ale může se to stát každému, kdo sedne za volant. Nebyl jsem pod vlivem alkoholu, ani jsem nejel rychle. Dokonce mě před srážkou předjíždělo jiné auto. Kdybych před jízdou pil, okamžitě odstoupím. Za těchto okolností počkám na závěry vyšetřování,“ uvedl Martin Klika.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litvínov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


PÁRIČKA JÁN
* 15.7.1980 pohřešovaný

PASCHENKO ROMAN
* 26.3.1978 pohřešovaný

PLACATOVÁ ELIŠKA
* 5.11.2002 hledaná

PODLEŠÁK ADAM
* 25.3.1984 hledaný

POLÁK JAKUB
* 12.7.1986 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠEDIVEC MARTIN
* 30.10.1995 hledaný

ŠEVČÍK DANIEL
* 6.3.1976 hledaný

TOKÁROVÁ BARBORA
* 1.10.2002 hledaná

VÁCHA MIROSLAV
* 17.7.1956 hledaný

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín