KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Při výbuchu v domě v Liberci zemřela žena

Silný výbuch s následným požárem poničil ve čtvrtek ráno dům v libereckých Vratislavicích, na samé hranici s Jabloncem nad Nisou. Exploze usmrtila ženu a dalšího muže vážně zranila.


Při záchraně našli hasiči uvnitř domu torzo těla, pravděpodobně ženského pohlaví. Vyprostili muže, který utrpěl popáleniny na 20 procentech těla,“ řekla na místě mluvčí liberecké policie Vlasta Suchánková.

„Obětí požáru se stala dvaadvacetiletá žena, která utrpěla popáleniny neslučitelné se životem,“ připojila mluvčí krajské záchranky v Liberci Lenka Markovičová. Doplnila, že pětadvacetiletý muž utrpěl popáleniny nohou, rukou a hlavy. Vrtulník ho převezl na popáleninové centrum Vinohradské nemocnice.

Suchánková dodala, že dohašování potrvá ještě několik hodin. Teprve odpoledne se dovnitř dostanou vyšetřovatelé.

"Příčiny výbuchu a požáru ještě neznáme. Odpoledne se k vyšetřovatelům připojí i psovod vycvičený k hledání ohnisek požáru a zápalných látek, tak zvaných akcelerantů,“ předeslala mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Liberec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín