KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Drama na poště: Předbíhal a pak pobodal muže, který ho napomenul

Několik bodných zranění nožem si ve středu ráno vysloužil osmadvacetiletý muž z Jirkova na Chomutovsku, který v pobočce České pošty ve Studentské ulici v Chomutově napomenul o šest let staršího zákazníka, aby nepředbíhal.

 


 

Agresivní muž ho po krátkém konfliktu umlčel nečekanou reakcí - vytáhl nůž a několikrát bodnul. Mladší z obou mužů skončil v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem, kde se podrobil operaci. „Ta stále probíhá, jeho stav je vážný,“ řekl Novinkám mluvčí Krajské zdravotní Jiří Vondra.

Podle chomutovské policejní mluvčí Marie Pivkové nasedl agresor po krvavém incidentu do auta a odjel.

„K události došlo kolem půl deváté, v deset jsme pachatele zadrželi. Případ zatím vyšetřujeme jako pokus o těžké ublížení na zdraví, není však vyloučeno, že dojde ke změně kvalifikace na pokus o vraždu,“ uvedla.


(Zdroj: Krimi Zprávy Ústí nad Labem)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


NECHUTNÁ VĚRA
* 11.10.1967 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín