KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Hasiči sundávali z kostela kříž, hrozilo, že spadne

K netradičnímu zásahu vyjeli v úterý kolem 15. hodiny hasiči v Písku. Z kostela v ulici Bakaláře se na špici uvolnil kříž a hrozil zřícením.


„Kříž byl o délce 1,5 metru a hrozil pádem na frekventovaný chodník. Analýza situace ukázala, že není možné vzhledem k bezprostřednímu nebezpečí odložit zásah na následující den,“ popsala zákrok mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů.

Do Písku byl jako posilová jednotka vyslán automobilový žebřík z centrální stanice České Budějovice, který jako jediný v Jihočeském kraji dosáhne do výše až 53 metrů. Pouze z něj bylo možné zásah provést.


(Zdroj: Krimi Zprávy České Budějovice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín