KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilec je spokojený, za zabití známého dostal čtyři roky

Čtyřmi lety vězení potrestal ve středu senát Krajského soudu v Hradci Králové třiapadesátiletého Miroslava Křivánka za těžké ublížení na zdraví, které odsouzený způsobil svému o rok staršímu známému. Muž zraněním podlehl.


Na přelomu letošního března a dubna v Koclířově na Svitavsku sehrál svou roli alkohol. Oba muži se před tím dostali do konfliktu kvůli penězům, načež Křivánek svého známého nevybíravě ztloukl.

„Hrubě jej zbil nejprve v kotelně rodinného domku a poté v ložnici. Mnohokrát ho udeřil pěstmi i hranou dlaně do obličeje, hlavy a trupu,“ stojí v obžalobě s tím, že oba aktéři byli opilí.

Napadený zemřel a při pitvě soudní lékař zjistil vážná zranění. „Bezprostřední příčinou smrti bylo vnitřní krvácení do břišní dutiny,“ konstatoval znalec.

Křivánek přiznal, že měl s poškozeným konflikt a také to, že jej posledního března několikrát udeřil, ale pouze do obličeje. Podle jeho slov následující den ráno zjistil, že jeho známý je v bezvědomí a zavolal záchranku.

„Pak jsem se ho podle pokynů dispečerky pokoušel oživit masáží srdce. Nevšiml jsem si, že by krvácel,“ uvedl.

Křivánek byl s rozsudkem spokojen a vzdal se práva na odvolání. Státní zástupce si ponechal lhůtu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hradec Králové)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín