KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na Karvinsku našli dvě ohořelá lidská těla

Hrůzný pohled se ve středu hned na dvou místech v okrese naskytl policistům z Karvinska. Našli ohořelá lidská těla. K první tragédii došlo dopoledne na Borovanského ulici v Karviné, k druhé v Českém Těšíně.


V jedné z garsonek Domu s pečovatelskou službou v Karviné ležel mrtvý 69letý muž. „Byt byl znečištěn od sazí a poškozen požárem. Na místo byl povolán služební pes na vyhledávání hořlavých látek a chemik,“ uvedla karvinská policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Druhé tělo objevili hasiči při požáru dřevěného přístřešku v blízkosti cvičiště psů na Slovenské ulici v Českém Těšíně. Boudu obývali bezdomovci.

„Po uhašení požáru bylo uvnitř nalezeno ohořelé lidské tělo. Totožnost muže je zatím neznámá,“ informovala policejní mluvčí s tím, že i zde byl na místo přivolán chemik a psovod se psem vycvičeným na hledání v požářišti. U obou mužů nařídili vyšetřovatelé soudní pitvu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Karviná)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KVÍDERA JIŘÍ
* 9.9.1993 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín