KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž, který v Opavě brutálně napadl mladíka, policii dosud uniká

Opavští kriminalisté pátrají po muži, který v první červencovou neděli brutálně napadl jednadvacetiletého mladíka. Policisté zraněného našli na základě anonymního telefonátu v těžkém stavu v zaparkovaném autě v ulici U Cukrovaru. Policie v této souvislosti pátrá po šestatřicetiletém muži.


Případ vzbudil v Opavě značné pobouření a na facebooku už několik dní kolují informace o podezřelém muži. Incident se odehrál v místech, kde bydlí hodně problémových Romů. Také hledaný muž je zde znám jako násilník, jenž má s dodržováním zákonů velké problémy.

Co přesně se na místě stalo, policie doposud neví. „Vyslechli jsme řadu svědků, mnoho jsme se toho ale nedozvěděli a neznáme motiv, proč k útoku došlo. Na základě dvou desítek výpovědí jsme vyhlásili pátrání po šestatřicetiletém muži,“ řekl mluvčí policie René Černohorský.

Zraněný mladík je hospitalizován v ostravské fakultní nemocnici. „Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu zatím nebyl vyslechnut,“ doplnil policejní mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Opava)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín