KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Za ukradený trezor s 10 milióny nabízí jeho vlastník milión

Odměnu milión korun slíbil podnikatel ze Štítiny na Opavsku za dopadení zloděje, který mu měl ukrást v minulém týdnu trezor s 10 milióny. Událost již vyšetřují policisté.


Trezor měl zmizet minulé úterý z rodinného domu ve Štítině, ke krádeži mělo dojít někdy v odpoledních až nočních hodinách.

„Případ prověřujeme jako krádež a zabýváme se všemi možnými variantami,“ potvrdila krajská policejní mluvčí Soňa Štětínská s tím, že na případ byl nasazen speciální tým policistů. Ti již vyslechli svědky a prohledali kvůli ztracenému trezoru okolí.

Za dopadení lupičů nebo nalezení trezoru i s penězi vypsal okradený podnikatel miliónovou odměnu. „V Opavě běží výzva na LED obrazovce, v regionu jsem už taky nechal rozmístit informativní bilboardy,“ sdělil.


(Zdroj: Krimi Zprávy Opava)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BUDAIOVÁ VERONIKA
* 26.10.2004 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín