KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž při česání ovoce zavadil žebříkem o dráty, proud ho zabil

Tragicky skončilo pro dvojici seniorů v Mokrých Lazcích na Opavsku nedělní česání ovoce. Muže a ženu zasáhl elektrický proud. Zatímco však dvaašedesátiletá žena utrpěla „pouze“ popáleniny 1. a 2. stupně, její o dva roky starší muž po zásahu proudem zemřel.


Manželský pár chtěl odpoledne česat ovoce ze stromu a na pomoc si vzal hliníkový žebřík. Při jeho vztyčování se však dostali do velmi těsné blízkosti drátů elektrického vedení o napětí 110kV a proud pár zasáhl.

„Muž nejevil žádné známky života, ještě před příjezdem posádky u něj byla zahájena laická první pomoc. Záchranáři pokračovali v kardiopulmonální resuscitaci dalších 45 minut, pokusili se obnovit činnost srdce za podpory léků a techniky. Jejich snahy však byly neúčinné,“ sdělil mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.

Žena podle něj byla po zásahu proudem v bezvědomí, v okamžiku příjezdu záchranářů však již reagovala. „Utrpěla popáleniny 1. až 2. stupně na více částech těla, její stav byl stabilizovaný,“ dodal s tím, že pacientka byla převezena do Slezské nemocnice v Opavě.


(Zdroj: Krimi Zprávy Opava)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín