KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Šofér zmizel i s kamiónem, podle policie je nebezpečný a může být kdekoli

Policie již pátým dnem pátrá po sedmatřicetiletém řidiči kamiónu s nákladem elektrického nářadí za milión korun. Mluvčí policie Daniel Vítek v pátek řekl, že kamión se může pohybovat kdekoli v Česku nebo zemích Evropské unie. Dodal, že muž může být nebezpečný.


Když byl řidič naposledy spatřen, prý pil v restauraci alkohol a poté s kamiónem odjel. Muž měl s kamiónem z Teplic dojet do Belgie, kam však nikdy nedorazil. Podle policie má vypnutý mobilní telefon i lokalizační zařízení GPS.

Hledaný řídí nákladní vozidlo IVECO Stralis bílé barvy s oranžovým nárazníkem a SPZ 4U06047, a na obou dveřích kabiny je logo firmy Unitransport. K vozidlu je připojen mrazící návěs značky Krone bílé barvy s SPZ U02494. Vozidlo mělo při odjezdu plnou nádrž a údajně může dojet do vzdálenosti až 2500 kilometrů.

Naposledy svědci řidiče viděli v restauraci v obci Hory u Lokte na Karlovarsku, odkud odjel s hledaným kamiónem neznámo kam. Na Teplicku a Karlovarsku po kamiónu proto pátral i vrtulník, ale zatím neúspěšně.


(Zdroj: Krimi Zprávy Teplice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


NECHUTNÁ VĚRA
* 11.10.1967 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín