KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na cyklistickém závodě v Teplicích zmizela kola za statisíce

Tradiční cyklistický závod Rallye Sudety, který se o víkendu jel v Teplicích nad Metují, poznamenala nepříjemná událost. Neznámý zloděj v noci ze soboty na neděli ukradl sedm horských kol v celkové hodnotě 430 tisíc korun.


Pět kol odcizil neznámý zloděj z jednoho z místních penzionů. Vylomil zámek u jeho hlavních dveří a z haly, kde byly bicykly uschované, se zaměřil na dražší modely. „Ty, které se mu nezdály tak kvalitní, přitom na místě nechal,“ uvedla policejní mluvčí Eva Prachařová.

Další dvě kola pak uloupil cyklistům přímo od auta, v němž spali. A to i přesto, že kola byla přivázaná k sobě navzájem i k autu.

„I když zloděj neměl prakticky žádný prostor, neboť cyklisté si kola uschovali mezi autem a zídkou, kam najeli velmi těsně autem, přesto byly bicykly do rána pryč,“ řekla mluvčí.

Celková hodnota ukradených kol byla vyčíslena na více než 430 tisíc korun, přičemž nejdražší stálo 150 tisíc korun. Pachateli či pachatelům hrozí vzhledem k vysoké ceně kol až pět let za mřížemi.


(Zdroj: Krimi Zprávy Teplice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


NECHUTNÁ VĚRA
* 11.10.1967 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín