KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policie zadržela řidiče, který srazil v Teplicích prostitutku a utekl

Policie po několika hodinách pátrání našla řidiče, který v pátek v půl páté ráno srazil v teplické Nákladní ulici osobním vozem mladou ženu a z místa nehody utekl. Žena na místě nehody zemřela.


„Policisté již zadrželi dva muže ve věku 20 a 22 let, kteří po nehodě zanechali na místě auto a utekli, aniž by přivolali pomoc,“ řekl Právu mluvčí teplické policie Daniel Vítek s tím, že okolnosti neštěstí jsou předmětem dalšího vyšetřování.

Podle informací Práva šlo o prostitutku, která stojící u silnice lákala klienty na své vnady. Silný náraz auta prý neměla šanci přežít.

„Řidič, který byl silně pod vlivem alkoholu, byl již obviněn. Soud bude zítra rozhodovat o jeho vazbě,“ sdělil Právu zdroj obeznámený s případem.


(Zdroj: Krimi Zprávy Teplice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


NECHUTNÁ VĚRA
* 11.10.1967 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín