KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policie odložila vyšetřování nehody, při které zemřelo šest lidí

Policisté po několika měsících vyšetřování odložili případ nehody u Prostějova, při které zemřelo šest lidí včetně jednoho dítěte. Důvodem je smrt řidičky, která nehodu podle nich zavinila. Ve středu to řekl mluvčí prostějovské policie Petr Weisgärber. Žena přelétla na dálnici na začátku února s osobním autem svodidla a čelně se srazila s protijedoucím vozidlem.


Policisté podle mluvčího nehodu vyšetřovali jako usmrcení z nedbalosti, kterého se dopustila osmačtyřicetiletá řidička. "Trestní stíhání je nepřípustné, neboť jde o osobu, která zemřela," uvedl mluvčí.

Příčinu tragické nehody se pokoušeli odborníci zjistit pomocí simulace. Využili přitom záběrů z policejního vrtulníku i výsledku vyšetřování z místa nehody. Vycházeli také z výsledků pitvy jednotlivých účastníků nehody.


(Zdroj: Krimi Zprávy Prostějov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín