KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Do policejní služby vyrazilo čtrnáct vozů Yeti

Přímo v Mladé Boleslavi si v pátek převzali zástupci krajských policejních ředitelství čtrnáct nových vozů Škoda Yeti v policejní úpravě. Jedná se o další dodávku v rámci tendru, který automobilka vyhrála v loňském roce na dodávku vozů SUV pro ozbrojený sbor.


„Jsme velice rádi, že jsme mohli policii upravené vozy Škoda Yeti nabídnout. Nejen proto, že jde o významnou zakázku, ale také, že uvidíme i nadále českou policii jezdit ve vozech domácí produkce,“ uvedl za automobilku Petr Pečenka.

Modely Yeti jsou v policejní úpravě vybaveny úsporným dieselovým agregátem 2,0 TDI/103 kW ve výbavovém stupni Active. Disponují výhradně pohonem všech čtyř kol. Ve vozech nechybějí důležité prvky aktivní i pasivní bezpečnosti - systém ESP, přední a boční airbagy.

Součástí úpravy vozu jsou i další prvky mimořádné výbavy v podobě vysílačky, majáků, stříbrné barvy s charakteristickým polepem, omyvatelného potahu zadních sedadel nebo modrého zábleskového světla v čelní masce.

V současnosti jsou ve vozovém parku české policie zastoupeny od škodovky modely Felicia, Fabia, Octavia, Superb a Yeti.


(Zdroj: Krimi Zprávy Mladá Boleslav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín