KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Útočník napadl muže v baru kusem betonu

Policisté pátrají po neznámém muži, který v neděli nad ránem v baru na sídlišti Sever v České Lípě napadl jedenatřicetiletého hosta. Útočník na muže sedícího u pultu zaútočil znenadání a bez varování. V obličeji jej zranil hozeným kusem betonu. Napadený zůstává v nemocnici. Muži, který jej poranil, hrozí vězení.


Incident se odehrál kolem páté hodiny ranní v baru Hong Kong v Příbramské ulici. Pachatel po útoku okamžitě zmizel. "Hozený předmět hosta vážně zranil v obličeji a způsobil mu zlomeninu nosních kůstek včetně bolestivé zhmožděniny čelisti," uvedla mluvčí českolipské policie Ivana Baláková a dodala, že motiv útoku se snaží zjistit policisté.

Zatím případ vyšetřují pro podezření z ublížení na zdraví, za které dosud neznámému pachateli hrozí až tříletý trest. U toho ale zůstat nemusí. "V případě, že se léčba napadeného muže zkomplikuje, může vyšetřovatel případ překvalifikovat přísněji," dodala mluvčí policie.

Pokud člověk, který se ublížení na zdraví dopustí, způsobí napadenému těžkou újmu na zdraví, může jej soud poslat do vězení až na osm let. Trestný čin těžké ublížení na zdraví zákon trestá až desetiletým vězením.


(Zdroj: Krimi Zprávy Česká Lípa)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín