KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Lupič v Třebíči vnikl do domu a nožem si vynutil vydání peněz

Neznámý ozbrojený pachatel přepadl v sobotu majitele rodinného domu v Třebíči. Pod pohrůžkou použití dvou kuchyňských nožů přinutil šestašedesátiletého muže k vydání několika stokorun.


 

Loupež se stala v sobotu kolem poledne. Lupič nejdříve zazvonil na zvonek u rodinného domu, přelezl branku, ukryl se na dvorku a pak vnikl do domu. Majiteli pak vyhrožoval dvěma kuchyňskými noži. Šestašedesátiletý muž mu nakonec vydal několik stokorun.

Pachatelovi je údajně 25 až 30 let, má světle hnědé, krátce střižené vlasy a světle hnědý řídký plnovous. Na sobě měl v době spáchání incidentu červenou mikinu, modré rifle, hnědočerné sportovní boty a na hlavě béžovou kšiltovku. Za zločin loupeže a přečin porušování domovní svobody mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

Policie žádá občany, kteří se v sobotu v poledních hodinách pohybovali na Masarykově náměstí v Třebíči o informace, které by vedly k dopadení pachatele. Případné informace mohou podat na nejbližší oddělení policie, nebo přímo na linku 158.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třebíč)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín