KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

V Třinci popálilo muže 6000 voltů

Popáleniny na zhruba 40 procentech těla utrpěl sedmačtyřicetiletý muž v pátek ráno v Třinci. Toho zasáhl v areálu Třineckých železáren elektrický proud o napětí 6000 voltů. K úrazu došlo před půl osmou ráno.


„Zasahující lékařka při prvotním vyšetření zjistila, že utrpěl závažná poranění. Pacient byl popálen na ploše přibližně 40 procent povrchu těla, a to v oblasti horních končetin a trupu. Záchranáři ošetřili popáleniny druhého a třetího stupně pomocí speciálních popáleninových roušek, které zajišťují chlazení a zmírňují bolestivost poranění,“ popsal mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.

Léky museli záchranáři podat muži prostřednictvím vstup do kostní dřeně. Nakonec byl pacient letecky transportován na popáleninové centrum Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.

Co se přesně stalo a jak se muž popálil, nyní zjišťují policisté.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třinec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DANIEL ALEXANDER
* 28.11.1981 hledaný

IZÁK ALEX
* 15.7.2020 hledaný

IZÁKOVÁ JANA
* 8.3.2005 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín