KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Anonym ohlásil bombu v gymnáziu a obchodech v Třinci

Několik prodejen obchodního řetězce Tesco a také místní gymnázium v pondělí brzo ráno v Třinci prohledávali pyrotechnici. Zároveň došlo k částečné evakuaci. Kromě toho policie hlídala prodejny zlatnictví ve městě. Důvodem byl anonymní telefonát, který oznámil umístění bomby. Žádný nástražný systém ale nalezený nebyl.


Podobná situace nastala ve městě už v červenci. Anonym tehdy nahlásil bombu v Tesku, a když policie obchody prohledávala, vykradli neznámí pachatelé ve městě zlatnictví.

„Pachatel oznámil oznámení bomby v Tesku a také na gymnáziu,“ potvrdil mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk.

„Museli jsme opustit školu po sedmé hodině. Policie hlídá zlatnictví. Podobné to bylo, když v létě nahlásili bombu v Tesku a přitom vykradli zlatnictví za bílého dne,“ upozornil Novinky jeden ze studentů místního gymnázia.

Ze zlatnictví v červenci během polední pauzy, kdy se tam vloupali neznámí pachatelé, zmizelo větší množství šperků. Ukradli je tři maskovaní pachatelé. Policie je dosud nenašla.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třinec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DRTINA David ( DRTINA JAN )
*  hledaný

DRTINA JAN
* 8.7.1969 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HOLUB LUKÁŠ
* 7.4.1981 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín