KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Zloději ukradli šperky za 2 milióny, ukradené auto odstavili

Automobil značky audi našli náhodní turisté odstavený na odlehlém místě nedaleko Třince. Policie zjistila, že jde pravděpodobně o odcizené auto, které použili v polovině července zloději při vykradení klenotnictví v Třinci. Z prodejny pobrali šperky za dva milióny korun.


Nález auta potvrdil v úterý Právu mluvčí frýdecko-místecké policie Jiří Hamhalter. „Automobil byl nalezen v neděli. V současné době se provádějí expertízy. S největší pravděpodobností jde skutečně o auto, kterým před více než deseti dny odjeli zloději z třineckého zlatnictví,“ řekl mluvčí. Poprvé také potvrdil vyčíslenou škodu, která dosahuje dvou miliónů korun.

Zloději do prodejny vnikli v době polední pauzy a navíc v době, kdy byla policie zaneprázdněna anonymním telefonátem, jenž nahlásil uložení bomby v třineckém Tescu. Souvislost mezi anonymem a následnou krádeží ale policie nepotvrdila.

Způsob, který zloději použili, se nápadně podobá velké krádeži v luxusním hodinářství v centru Ostravy, ke které došlo 10. února. Zloději přijeli terénním vozidlem Mitsubishi Pajero před prodejnu, kde sekyrami porozbíjeli vitríny a ukradli více než stovku hodinek v hodnotě několika miliónů korun. Automobilem pak z místa činu odjeli ke Slezskoostravskému hradu, kde vůz podpálili a utekli. Případ dosud není objasněn, policie zkoumá možné souvislosti.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třinec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín