KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policie našla ztracenou čtrnáctiletou dívku

Policie ukončila pátrání po čtrnáctileté Kateřině Žákové z Táborska. Dívku nalezli lidé v lokalitě nedaleko domova, řekl ČTK policejní mluvčí Milan Bajcura. Dívka se v sobotu v půl osmé večer odešla koupat do Tábora a nevrátila se ve smluvenou hodinu domů.


 

Policisté vyšetřují, proč dívka v sobotu večer zmizela a nepodala o sobě žádnou zprávu. V sobotu tvrdila rodičům, že se jede koupat do Tábora, od té doby se jim už neohlásila.

Jihočeská policie během víkendu tak podruhé úspěšně ukončila pátrání po mladé dívce. V sobotu celý den hledala mentálně retardovanou Kláru Stýskalovou ze Soběslavi. Lidé ji nakonec objevili v sobotu večer nedaleko jejího bydliště.


(Zdroj: Krimi Zprávy Tábor)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín