KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič dostal za jízdy infarkt, spolujezdkyně navedla auto do svodidel

Závažnou dopravní nehodu pravděpodobně odvrátila v úterý v podvečer žena nedaleko Veselí nad Lužnicí. Jejího čtyřiašedesátiletého manžela postihla za jízdy srdeční slabost a upadl do bezvědomí. Duchapřítomná spolujezdkyně ale včas zareagovala a vozidlo, které se dostalo do protisměru, nasměrovala do svodidel.


 

„Řidič jel ve směru od Třeboně a na hrázi u Horusického rybníka jej postihla srdeční slabost,“ uvedla policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová. Muž upadl do bezvědomí a vozidlo se dostalo do protisměru.

Chladnou hlavu ale zachovala jeho spolujezdkyně, která zatáhla ruční brzdu a strhla řízení tak, že se auto vrátilo do pravého jízdního pruhu a zastavilo se o svodidla. „Došlo k poškození svodidel i auta,“ řekla mluvčí s tím, že vinou dopravní nehody nikdo neutrpěl žádné zranění.

Řidič ovšem musel být ošetřen. „Na místo dorazila zdravotnická záchranná služba ze Soběslavi. Po patnáctiminutové resuscitaci byla u něj obnovena srdeční činnost. Muž byl převezen na anesteziologicko-resuscitační oddělení nemocnice v Táboře,“ sdělila mluvčí jihočeských záchranářů Petra Kafková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Tábor)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DRTINA David ( DRTINA JAN )
*  hledaný

DRTINA JAN
* 8.7.1969 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HOLUB LUKÁŠ
* 7.4.1981 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KOCÚREK ROMAN
* 1.4.1968 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín