KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Náraz do kamiónu v protisměru řidič nepřežil

V noci na středu došlo ve Františkových Lázních k tragické dopravní nehodě, při které zemřel řidič osobního vozu poté, co se automobil střetl v protisměru s kamiónem. Okolnosti nehody nyní policisté zjišťují.


Čtyřiačtyřicetiletý řidič osobního vozidla Renault Laguna jel před půlnocí z Chebu do Františkových Lázní.

„Zatím z nezjištěných příčin vjel na rovném úseku do protisměru. Zde se čelně střetl se zahraničním kamiónem s návěsem,“ popsal okamžiky těsně před nehodou mluvčí policie Pavel Valenta.

Řidič kamiónu se nehodě snažil zabránit a sjel s vozem mimo komunikaci, kde se převrátil. Lidé z kamiónu byli zraněni a skončili v chebské nemocnici.

„Čtyřiačtyřicetiletý řidič osobního vozidla utrpěl zranění, která byla neslučitelná se životem. Příčina nehody a míra zavinění účastníků se vyšetřuje,“ doplnil Valenta.


(Zdroj: Krimi Zprávy Cheb)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


NECHUTNÁ VĚRA
* 11.10.1967 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín