KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič nepřežil na náledí čelní střet s kamiónem

Hned dvě ranní smrtelné nehody, z nichž minimálně jedna je způsobena náledím, vyšetřuje policie v Moravskoslezském kraji. Mezi Odrami a Mankovicemi na Novojičínsku nepřežil čelní střet řidič škodovky, který vjel do protisměru pod kamión. Další řidič zahynul na Karvinsku, podle policie nedal přednost jinému auto, není ale vyloučeno, že i na této nehodě se podepsala námraza.


Nehoda u Oder se stala okolo půl šesté ráno. „Řidič osobního vozidla Škoda 120 pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost a na zledovatělé vozovce dostal smyk. Následně přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem,“ popsal nehodu mluvčí novojičínské policie Zbyněk Tomšík.

Pětačtyřicetiletý řidič škodovky na místě zemřel. Řidič nákladního vozidla zraněn nebyl. Policie musela silnici kvůli vyšetřování celou uzavřít.

Další tragická nehoda se stala na hlavním silničním tahu mezi Orlovou a Havířovem na Karvinsku. „Řidič vozidla Renault Twingo nedal přednost Škodě Octavia. Osmašedesátiletý řidič na místě zemřel, jeho spolujezdec byl převezen do nemocnice,“ řekl mluvčí karvinské policie Jaroslav Kus. Doplnil, že řidič druhého auta zraněn nebyl. Podle policie nelze zatím vyloučit, že se na nehodě podepsala namrzlá vozovka.


(Zdroj: Krimi Zprávy Orlová)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín