KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladý řidič zemřel po nárazu do stromu

Zřejmě první letošní tragická nehoda osobního automobilu se stala okolo třetí hodiny ráno u obce Rudník na Trutnovsku. „Automobil z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo vozovku a narazil do stromu,“ uvedl mluvčí trutnovské policie Udo Ertner.


 

Podle Ertnera nehodu nepřežil jedenadvacetiletý řidič, třiatřicetiletý spolujezdec byl s vážným zraněním transportován do královéhradecké nemocnice.

„Nařízená zdravotní pitva určí přesnou příčinu smrti řidiče a také, zda při nehodě nehrál roli alkohol,“ dodal mluvčí. K nehodě došlo na silnici první třídy vedoucí z Trutnova na Vrchlabí. Komunikace byla až do ranních hodin uzavřená.

Na místě nehody zasahovali i profesionální hasiči z Trutnova. „V autě zůstali zaklíněný řidič a jeho spolujezdec. Hasiči museli použít hydraulické vyprošťovací zařízení a další technické pomůcky, aby auto zajistili a vyprostili oba zraněné z havarovaného vozidla,“ uvedla mluvčí královéhradeckých hasičů Martina Žahourková.

Na následky vážných zranění zemřel v poslední den roku sedmdesátiletý řidič na rychlostní komunikaci R35 z Mohelnice na Olomouc.

K neštěstí došlo v sobotní podvečer poté, co motorista zastavil svůj porouchaný vůz a chtěl na silnici umístit výstražný trojúhelník. V ten moment do jeho auta narazilo další vozidlo, jehož řidička vyvázla od nehody bez zranění.

„Hasiči vyprostili těžce raněnou osobu a předali ji do lékařské péče zdravotnické záchranné služby. I přes veškerou snahu záchranářů, vyproštěná osoba na následky svých zranění na místě podlehla,“ uvedl mluvčí hasičů Zdeněk Hošák. Vážně zraněna byla i devětapadesátiletá přítelkyně postaršího muže.


(Zdroj: Krimi Zprávy Trutnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DRTINA David ( DRTINA JAN )
*  hledaný

DRTINA JAN
* 8.7.1969 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HOLUB LUKÁŠ
* 7.4.1981 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KOCÚREK ROMAN
* 1.4.1968 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín