KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mlsní zloději si políčili na kopy čokoládových vajec

Na více než 58 tuctů vajíček, což je asi 700 kusů, si políčili zloději v jednom ze supermarketů v Kroměříži. V adventním čase si přitom zloději vybrali čokoládová vajíčka i s překvapením uvnitř. Nakonec je ale překvapila ostraha prodejny a policie.


„Více jak sedm set čokoládových vajíček s překvapením v hodnotě přes čtrnáct tisíc korun ukradli v sobotu dva muži ve věku dvacet a dvaadvacet let z Prahy. Mladíci se odpoledne vydali do jednoho kroměřížského supermarketu. Společně pak do nákupního košíku naložili plata s cukrovinkami,“ popsala postup mlsných zlodějů mluvčí kroměřížské policie Simona Kyšnerová.

Poblíž vchodu do prodejny nadzvedli dva mladí šikulové plastové latě vstupního turniketu a otvorem koš vytlačili z nákupní zóny. Pak se snažili z obchodu rychle zmizet.

„U východu je však zastavila ostraha, která přivolala policisty. Hlídka oba podezřelé zadržela a převezla na obvodní oddělení k výslechu. Kradené zboží se vrátilo do prodejny. Muži se dopustili trestného činu krádeže, za který jim nyní hrozí až dva roky vězení,“ uzavřela Kyšnerová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Kroměříž)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín