KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Všímavá listonoška zachránila v Písařově dům, v němž vypukl požár

Listonoška, která si všimla počáteční fáze požáru a včas přivolala pomoc, zřejmě zachránila v úterý před zničením rodinný dům v Písařově na Šumpersku. Hasičům se oheň podařilo rychle zlikvidovat. Na místě zasahovali při požáru již v polovině listopadu.


 

Informaci o požáru v prostoru střechy rodinného domku přijali hasiči v úterý dvě minuty po poledni. „Oheň se naštěstí velmi nerozšířil a to jen díky všímavé listonošce, která zpozorovala kouř ze střechy a zápach po ohni,“ řekl Právu mluvčí Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje Zdeněk Hošák.

Včasné přivolání hasičských jednotek umožnilo podle něj rychlou lokalizaci i likvidaci požáru. Plameny poškodily pouze dva krovy a část střešní krytiny. Na místě zasahovali kromě profesionálních hasičů z Šumperka i dobrovolní ze Štítů a Písařova.

Příčinou vzniku požáru byla podle vyšetřovatele hasičů nedbalost při opravě střechy. Výše škody byla předběžně odhadnuta na 40 tisíc korun.

Záchranáři na stejném místě zasahovali na den přesně také v listopadu. „Tehdy zde profesionální a dobrovolní hasiči likvidovali požár ve stropní konstrukci po technické závadě na elektroinstalaci,“ dodal Hošák


(Zdroj: Krimi Zprávy Šumperk)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín