KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilý muž napadl v Šumperku manželku, zaútočil i na policisty

Jako smyslů zbavený si počínal v neděli odpoledne v Šumperku šedesátiletý muž. Nejprve napadl svou manželku, a když přijeli na místo policisté, zaútočil i na ně. Skončil v policejní cele.


 

K incidentu došlo v bytě na Čajkovského ulici. „Muž tu fyzicky napadl svou manželku. Ta přivolala policejní hlídku, na kterou násilník také zaútočil,“ řekl Právu v pondělí šumperský policejní mluvčí Josef Bednařík.

Policisté podle něj museli proti muži použít donucovací prostředky. Zadrželi jej, převezli k lékařskému vyšetření a následně do policejní cely. „Po celou dobu muž policistům vyhrožoval, že až je potká, tak je zmlátí. Před umístěním do policejní cely byla u zadrženého provedena dechová zkouška s výsledkem 2,82 promile alkoholu. Ke zranění osob nedošlo,“ konstatoval mluvčí.

Muž je podle něj podezřelý ze spáchání trestných činů násilí proti úřední osobě a vyhrožování s cílem působit na úřední osobu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Šumperk)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


NECHUTNÁ VĚRA
* 11.10.1967 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín