KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Trojlístek bral vše, od cigaret po auta

Ve sklad uloupených věcí se proměnil dům jednačtyřicetiletého muže z Břeclavska. Zásluhu na tom má třicetiletý Slovák a jeho šestadvacetiletá partnerka, kteří podnikali lupičské výlety na jihu Moravy.


 

Klec spadla ve středu, kdy je policisté obvinili. Kriminalisté z Břeclavi a Hodonína jejich činnost mapovali již delší dobu. V okamžiku, kdy získali dostatek důkazů, si pachatele vyzvedli i s částí kořisti.

”Jednačtyřicetiletý společník dvojici poskytoval zázemí a ukrýval kradené věci v rodinném domku, což potvrdila i domovní prohlídka,” uvedla mluvčí břeclavské policie Kamila Haraštová. Podle kriminalistů skupina napáchala škody za více než milión korun.

“Cílem jejich výprav byly rodinné domky, obchody, kanceláře, kadeřnictví, ale také kavárna či parkovací automaty. Nejvíce je zajímaly finance, elektronika či samotné zboží – např. cigarety a alkohol. Jednou se jim podařilo odcizit klíče od dvou zaparkovaných vozidel, s nimiž odjeli,” popsala aktivity pobertů mluvčí.

Soud, který má rozhodovat o uvalení vazby, má k dispozici výčet patnácti skutků, z nichž devíti se dopustili na Břeclavsku. Podle mluvčí ale případ nekončí, kriminalisté se obrátili i na své kolegy v Rakousku a na Slovensku, protože je možné, že by na loupežné výjezdy jezdili i do pohraničních oblastí u sousedů.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hodonín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín