KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Hazardér ve favoritu projel přejezdem před vlakem, Eurocity muselo zastavit

Neuvěřitelného hazardu se dopustil řidič Škody Favorit s břeclavskou registrační značkou ve čtvrtek krátce po třinácté hodině. Projel železničním přejezdem na silnici mezi Břeclaví a Kosticemi ve chvíli, kdy se spouštěly závory. K přejezdu se přitom právě řítil od Břeclavi vlak Eurocity EC 275 rychlostí zhruba 120 kilometrů za hodinu, který musel zastavit.


I když červená světla přejezdu začala svítit v době, kdy měl řidič dostatek času zastavit, reagoval jinak. Šlápl na plyn a na koleje doslova vletěl v době, kdy již závory urazily skoro polovinu své cesty dolů.

Autor snímku ani nestačil zaostřit, když chtěl jeho hazard zachytit.

Zatímco favorit zmizel v dáli, aniž by se jeho posádka stala další položkou na seznamu obětí dopravních nehod na železničních přejezdech, o kus dál zůstal stát vlak, jehož strojvedoucí na vzniklou situaci reagoval zastavením soupravy.


(Zdroj: Krimi Zprávy Břeclav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín