KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Převrácené auto po nehodě zablokovalo dálnici

Na první pohled dramaticky vyhlížející dopravní nehoda zablokovala v pátek krátce po poledni dálnici D2 na 19,5. kilometru ve směru z Brna na Břeclav. Osobní auto Citroën C3 se tam srazilo s nákladní Avií a skončilo převrácené na střeše na travnatém pásu u středových svodidel.


 

Při nehodě byl zraněn spolujezdec z Citroënu, řidiči vyvázli bez poranění. Dálnice byla ve směru na Břeclav na téměř půl hodiny uzavřena.

Na místo přiletěl i vrtulník záchranářů. „Zraněný čtyřicetiletý muž byl ale nakonec pouze ošetřen na místě a nebyl převezen ani do nemocnice. Vrtulník vzlétl primárně kvůli tomu, že nám byla nehoda nahlášena jako vážná a dojezd sanitky by byl pomalejší,“ řekla mluvčí záchranářů Barbora Zuchová.

„Na místo ihned po ohlášení vyrazily dvě jednotky hasičů. Protože k události z brněnské základny vzlétl i vrtulník letecké záchranné služby, hasiči mu vytyčili a zajistili přistávací plochu na poli u dálnice. Obě havarovaná vozidla hasiči zabezpečili proti případnému vzniku požáru. Protože z obou aut na dálnici vytekly provozní kapaliny včetně hydraulického oleje z pohonu zvedání zadního čela Avie, hasiči kaluže ropných látek zlikvidovali pomocí 20 kilogramů sorbentu,“ popsal zásah mluvčí hasičů Jaroslav Haid.


(Zdroj: Krimi Zprávy Břeclav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEŇÁKOVÁ SANDRA
* 10.5.1999 pohřešovaná

BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKA RADEK
* 7.8.1988 hledaný

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín