KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Narkoman se vyhýbal vězení, vařil drogy ve stanu

Devětatřicetiletého muže z Havířova, který se od srpna vyhýbal nástupu do výkonu trestu, se podařilo zadržet policistům v Krnově. Muž i v tomto ročním období, kdy se v noci teploty pohybují pod bodem mrazu, pobýval ve stanu a vařil si tam drogy.


Informovala o tom mluvčí bruntálské policie Pavla Tušková. Dodala, že policisté při prohlídce plátěného přístřešku zajistili kompletní varnu pervitinu a také přípravky k výrobě drog.

„Následně policejní komisař obvinil muže z přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a také z maření výkonu úředního rozhodnutí,“ uvedla mluvčí.

Obviněný podle policie užíval drogy nejenom pro svou potřebu, ale předával je také minimálně jednomu svému známému. „Po sdělení obvinění a dalších procesních úkonech byl muž eskortován do výkonu trestu. Nyní mu za výše uvedenou trestnou činnost v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až do výše pěti let,“ doplnila policejní mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Krnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DRTINA David ( DRTINA JAN )
*  hledaný

DRTINA JAN
* 8.7.1969 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HOLUB LUKÁŠ
* 7.4.1981 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KOCÚREK ROMAN
* 1.4.1968 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín